انواع کد تخفیف در سایت کوتخفیف

انواع کد تخفیف

تخفیف درصدی:  کد تخفیف درصدی بدین صورت است که درصدی از مبلغ سفارش و یا کالای خاصی را کاهش میدهد. مانند کد تخفیف اسنپ اکسپرس

مبلغ ثابت:  در تخفیف ثابت یک عدد ثابتی مانند کد تخفیف دیجی جت ۳۰ هزار تومان ، از سبد خرید شما کسر می شود.

تخفیف هزینه ارسال: این کد تخفیف به دو صورت ارسال رایگان و یا درصدی و ثابت ارائه می شود و موجب کاهش هزینه ارسال سفارش به درب منزل شما می شود.

در کوتخفیف رایگان کد تخفیف منتشر کنید.

اگر شما نیز دارای کسب و کار اینترنتی هستید و قصد ارائه تخفیف دارید و میخواهید فروشگاه خود را به هزاران کاربر نمایش دهید، در کوتخفیف می توانید بصورت رایگان کد تخفیف منتشر نمایید.

شناسایی رفتار مشتری با کوپن یا کد تخفیف

ارائه کد تخفیف تصویری از رفتار دوستانه فروشگاه برای مشتری نمایش می دهد. ساده ترین راه برای تشخیص یک مشتری واقعی، استفاده از تخفیف واقعی و غیر واقعی برای یک کالا است. با توجه به واکن مشتری با تخفیف های ارائه شده، می توانید برای تخفیف های بعدی برنامه ریزی بهتری داشته باشید. کدهای تخفیف علاوه بر مزایا برای مشتریان، برای مدیران وب سایت ها و فروشگاه های آنلاین نیز فواید زیادی دارد.

استفاده از کوپن و کد تخفیف

وقتی که تصمیم به خرید از یک فروشگاه آنلاین را دارید. در گام اول به سراغ کدهای تخفیف آن فروشگاه بروید. این کار را با یک جستجوی ساده می توانید انجام دهید. برای سهولت کار بیشتر فروشگاه های آنلاین کدهای تخفیف را برای مشتریان جدید به صورت ایمیل می فرستند. علاوه بر این شما خودتان نیز می توانید با جستجو در اینترنت از کدهای تخفیف فروشگاه ها با خبر شوید. در هنگام خرید یک کالا می توانید میزان تخفیف فروشگاه های مختلف را با هم مقایسه کنید. سپس با توجه به کیفیت می توانید فروشگاه ارائه دهنده تخفیف بیشتر را برای خرید انتخاب کنید.

شرکت های معتبر ارائه دهنده کوپن و کد تخفیف

برخی از خدمات آنلاین ارائه دهنده کوپن یا کد تخفیف

دیجی کالا

نام دیجی کالا تقریبا برای تمام خریداران آشنا است. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا مدتهاست که ار کد های تخفیف برای فروش کالاهای خود استفاده می کند. ممکن است در مورد دیجی کالا استفاده از کدهای تخفیف به عنوان تضمینی برای محصول ارائه شده به کار می رود.

سایت کوتخفیف

یکی دیگر از سایت های ارائه دهنده کوپن یا کد تخفیف کوتخفیف است. یکی از موفق ترین فروشگاه های آنلاین در زمینه مواد غذایی کوتخفیف است. ریحون در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز و رشت فعالیت دارد. کوتخفیف کدهای تخفیف را برای سفارش مواد غذایی خود قرار داده است. شما با ارائه کد تخفیف پس از سفارش هر غذا می توانید از تخفیف مناسب با قیمت هر غذا استفاده کنید.

بسیاری از هتل های یا دفتر های مسافرتی و خدماتی آنلاین نیز برای مشتریان خود کدهای تخفیف در نظر گرفته اند. مشتریان با رزوم بلیط یا اتاق در هتل می توانند از تخفیف های مناسب استفاده کند.

فروشگاه آنلاین زود فروت

یکی دیگر از شرکت های ارائه دهنده کدهای تخفیف شرکت زود فروت ات. این شرکت در زمینه فروش میوه آنلاین فعالیت می کند. شما با خرید از فروشگاه میوه آنلاین زودفروت علاوه بر صرفه جویی در هزینه های رفت و آمد و زمان می توانید با ارائه کدهای تخفیف نیز از تخفیف های مناسب با میزان خرید خود بهره ببرید.

اسنپ

یکی دیگر از برنامه های ارائه دهنده خدمات که برای تبلیغات خود از کوپن یا کد تخفیف استفاده می کنند اسنپ است. اسنپ به ازای معرفی اپلیکیشن به تعداد خاصی از افراد و پس از نصب این نرم افزار توسط آنها در هزینه مسافرت های خود با اسنپ تخفیف قائل می شود. البته برای ارائه کدهای تخفیف اسنپ روش های دیگری نیز دارد. شما می توانید با ورود به صفحه آنها یا حتی جستجوی اینترنتی از تخفیف های این برنامه باخبر شوید.

دیدگاهتان را بنویسید