چطور در کیش خودرو اجاره کنیم؟

چطور در کیش خودرو اجاره کنیم؟

برای اجاره خودرو در کیش، راه‌های گوناگونی وجود دارد. می‌توانید ابتدا به جزیره سفر کنید و سپس نسبت به اجاره خودرو در فرودگاه کیش اقدام کنید که یک روش سنتی و قدیمی است و مشکلات مربوط به خود را دارد. بهترین روش اجاره خودرو در کیش این است که از چند روز پیش از تاریخ حرکت خود به سمت این جزیره زیبا، با مراجعه به اپلیکیشن یا سایت شرکت ناواران بدون هرگونه استرس خودروی مورد نظر خود را از میان انواع مدل‌های موجود انتخاب کنید.

علاوه‌بر این، از این طریق شما می‌توانید شرایط و هزینه اجاره خودرو در کیش را به راحتی بررسی کنید و از مواردی همچون تخفیفات اجاره خودرو کیش اطلاع یابید؛ بنابر این شرایط می‌توان گفت استفاده از راهکارهای مدرن و راحت امروزی نظیر رزرو آنلاین از طریق ناواران، ارزش افزوده بیشتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

مدارک لازم برای اجاره خودرو در کیش

به طور معمول از متقاضی اجاره خودرو در کیش خواسته می‌شود تا چک یا سفته تضمین به میزان قیمت خودرو ارائه دهند یا آن‌که مبلغ قابل توجهی را به‌عنوان ودیعه در اختیار شرکت قرار دهد، اما در ناواران شما برای اجاره خودرو در کیش نیاز به ارائه هیچ‌گونه مدارک ضمانتی اعم از چک و سفته ندارید و تنها با ارائه گواهینامه و کارت ملی می‌توانید خودروی مورد نظر خود را اجاره کنید. ناواران با رویکرد اعتماد به مشتری، خدمات اجاره خودرو را در تمامی شهرها بدون نیاز به هرگونه ضمانت ارائه می‌دهد که این شیوه، آسان‌ترین شرایط اجاره خودرو در ایران به‌حساب می‌آید.

مشکلات احتمالی اجاره خودرو در کیش

با وجود آن‌که رنت خودرو در کیش یک تجربه لذت‌بخش محسوب می‌شود، بایستی نکات لازم برای جلوگیری از مشکلات اجاره ماشین در کیش را رعایت کنید. هنگام تحویل گرفتن خودرو بایستی اتومبیل توسط خودتان و به صورت کامل چک شود تا فاقد عیب‌های ظاهری و فنی باشد؛ البته اگر قصد اجاره خودرو از ناواران را دارید این موضوع در مورد خودروهای عرضه شده توسط این شرکت، چندان صدق نمی‌کند چرا که خودروهای ناواران همگی نو بوده و با افزایش کیلومتر با خودروهای جدیدتر تعویض می‌گردند.

علاوه‌بر این رعایت بیش از پیش قوانین راهنمایی و رانندگی را نیز فراموش نکنید؛ چرا که به شما کمک خواهد کرد تا از مشکلات اجاره ماشین در کیش اجتناب کنید.

بایستی توجه کنید که امکان اجاره ماشین ایرانی در کیش وجود ندارد و مراکز اجاره خودرو چنین خدمتی را در حال حاضر به متقاضیان ارائه نمی‌دهند. چنین موارد بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند و برای جلب توجه مشتریان بیان می‌شوند.

شرایط بیمه اجاره خودرو در کیش

یکی از نکات مهم ماشین های اجاره ای کیش، بیمه آن‌ها است. استفاده از بیمه اجاره خودرو سبب می‌شود تا مشکلات مربوط به عدم اطمینان مشتری هنگام اجاره خودرو کاهش پیدا کند. برای مثال می‌توانید بدنه خودرو اجاره‌ای را برای مدت معین بیمه کنید تا از خسارات احتمالی تصادفات جلوگیری به عمل آورید. به طور معمول بیمه‌های شخص ثالث و بیمه بدنه به صورت رایگان همراه خودرو اجاره‌ای ارائه می‌شوند؛ اما چنانچه بخواهید اتومبیل خود را از شرکت ناواران اجاره کنید می‌توانید پس از انتخاب خودروی مورد نظرتان، در قسمت پوشش‌ها با پرداخت مبلغ بیشتری میزان تعهد خود در قبال پرداخت خسارت خودرو را کاهش دهید.

به طور مثال طبق قوانین شرکت ناواران، تمامی خودروهای اجاره‌ای از طرح پوشش پایه برخوردار هستند که در صورت وقوع حادثه در این طرح، پرداخت خسارت حداکثر تا مبلغ 16,000,000 تومان به عهده مشتری خواهد بود؛ اما چنانچه بخواهید طرح‌های «میانی» یا «طلایی» را انتخاب کنید، به ترتیب حداکثر مبلغ پرداخت خسارت تا حد 8 الی 4 میلیون تومان کاهش می‌یابد.

قوانین رانندگی در کیش جهت اجاره خودرو

کیش به‌عنوان یکی از جزایر ایران شناخته می‌شود و قوانین کلی راهنمایی و رانندگی در آن جریان دارد، اما برخی قوانین منحصربه‌فرد در این جزیره حاکم هستند که رانندگی در کیش را متفاوت از سایر نقاط کشور جلوه می‌دهند. تمامی جاده‌ها و خیابان‌های جزیره کیش با دوربین‌های کنترل سرعت پوشش داده شده‌اند و سرعت لحظه‌ای اتومبیل شما ثبت می‌شود. در این جزیره سرعت‌گیرها اندک هستند، چرا که نیازی به وجود آن‌ها نیست و سرعت لحظه‌ای رانندگان توسط دوربین‌ها چک می‌شود. محدودیت سرعت در اکثر خیابان‌های کیش 80 کیلومتر بر ساعت است.

یکی دیگر از قوانین رانندگی خاص کیش به فعالیت شما هنگام گردش به چپ یا راست مرتبط می‌شود. در صورتی که در این جزیره بخواهید به چپ یا راست گردش کنید، بایستی حداقل از 100 متر قبل‌ چراغ راهنمای اتومبیل خود را روشن کرده باشید. درست است که خودروهای شیک و لوکس بسیاری در کیش حضور دارند، اما انجام حرکات آکروباتیک و لایی کشیدن با خودرو در کیش ممنوع است و نتیجه آن توقیف اتومبیل شما خواهد بود. همچنین پرتاب زباله به بیرون خودرو، دنده عقب در مکان‌های ممنوعه، بوق زدن بی‌مورد و عدم توقف قبل از ورود به میدان از جمله دیگر قوانین رانندگی در کیش هستند.

اجاره خودرو در کیش از سوئیچ 

در سال‌های اخیر افراد برای تردد داخلی و برون شهری از خودرو بیشتر از سایر وسایل نقلیه استفاده کرده‌اند و هم اکنون استفاده از خدمات اجاره خودرو در ایران به بخش مهمی از سفرها تبدیل‌شده است.اگر به دنبال تجربه منحصربه‌فرد و فراموش‌نشدنی برای راندن خودرویی متفاوت هستید، اگر برای یک سفر به‌یادماندنی برنامه‌ریزی می‌کنید ،اگر به ایران سفرکرده‌اید و در مدت اقامت خود نیاز به خودرودارید و یا اگر ماشین شما به هر دلیلی قابل‌استفاده نبود، در طول این مدت می‌توانید اقدام به اجاره ماشین موردنیاز خودنمایید.سوئيچ با مالکیت ناوگان گسترده‌ای از خودروها ،جایگاهی برتر در صنعت اجاره خودرو کسب کرده است.

مزایا اجاره خودرو از سوئیچ بسیار ویژه و متمایز بوده و براساس استاندارهای بین‌المللی ، خدمات اجاره خودرو از سوئیچ را در سرتاسر ایران فراهم می‌کند.سوئیچ با گستردگی و استقرار ایستگاه‌های ثابت در کیش و دیگر شهرهای ایران ،در راستای جلب رضایت مشتریان با ارائه طیف وسیعی از خودروها در کلاس اقتصادی تا لوکس خدمات اجاره خودرو بدون راننده را به همراه موتورهای برقی به مشتریان ‌عرضه می نماید.شایان ذکر است برای اجاره ماشین شرایط خاصی موردنیاز نيست و با ارائه مدارک شناسایی و احراز مدارك شغلی معتبر می‌توانید اجاره ماشین مورد نیازتان را با شرایطی آسان در سراسر ايران ازجمله اجاره ماشین در کیش،اجاره خودرو در تهران ،اجاره خودرو در قشم ،اجاره خودرو در یزد و سایر ایستگاه‌ها اجاره کنید.قیمت اجاره ماشين و یا اجاره موتور برقی بر اساس تعداد روزهای اجاره ،مدل خودرو متفاوت است.

جمع بندی

جزیره کیش به عنوان یکی از اصلی ترین مقاصد گردشگری در کشور، دارای جاذبه‌های توریستی زیادی می باشد، از آنجایی که جزیره کیش یکی از مناطق آزاد کشور به حساب می آید ورود کالاهای گوناگون و خودرو مشمول مالیات و هزینه های گمرکی نمی‌شود، افراد زیادی جزیره کیش را به عنوان مقصد گردشگری انتخاب می کنند. به دلیل دور بودن کیش به سایر نقاط کشور اکثر مسافران از طریق پرواز به جزیره سفر می کنند اما برای گشت و گذار در جزیره نیاز به خودرو اجاره ای دارند تا هم هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهند، هم بتوانند بدون محدودیت از تمامی مکان های دیدنی جزیره کیش بازدید کنند. همچنین امکانات مناسبی برای گذراندن اوقات فراغت، تفریحات زیادی مانند قایق سواری پارک های آبی موتور سواری در جزیره کیش فراهم شده است. اجاره ماشین، ون، موتور و قایق در کیش در کنار وجود همه این امکانات مناسب، شرایط خوبی را برای گردشگران در این جزیره فراهم کرده و جزیره را به مهمترین مقصد گردشگری و تفریحی کشور تبدیل کرده است.

ما در مجموعه کیش اسپید تمام امکانات مورد انتظار برای گذراندن یک سفر تفریحی در جزیره کیش را فراهم کرده ایم تا شما بدون محدودیت بتوانید یک سفر به یاد ماندنی در کیش را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید