نصب سایبان برقی در اماکن مختلف

امروزه مراکز فروش سایه بان محصولات متعددی را به لحاظ نوع پرداخت و تکنولوژی به کار رفته در آن ها، به مشتریان عرضه می کنند؛ اما ما چگونه باید سایبانی با قیمت مناسب و مقرون به صرفه خریداری کنیم. از مزایای این نوع از سایبان ها می توان به محکم و با دوام بودن، حفاظت کامل در برابر انواع آب و هوا و ایده آل برای مناطق کوچک تر همچون پنجره ها و درها اشاره کرد. یکی دیگر از مزایای سقف برقی، مقاومت بسیار خوب آنها در برابر زنگ زدگی است. نصب ناودانی یا زهکشی یکی دیگر از مزایای سقف برقی است.

موتور های به کار رفته در سایبان برقی از نوع موتور توبلار می باشد، که به اصطلاح موتور های داخل لوله نامیده می شود و کل سطح موتور به غیر از محفظه خلاص کن داخل لوله سایبان برقی قرار می گیرد. اگر ابعاد محل مورد نظر شما بزرگ باشد معمولا از چند سایبان برقی کنار هم استفاده می شود. مورد دیگری که در قیمت سایبان برقی تاثیر گذار است، جنس پارچهای است که از آن استفاده میکنیم.

به طور مثال در سایبان برقی دوطرفه در هر بال از متراژ ۱ متر در ۳ متر آغاز (با پوشش شش متر مربع در دوبال) و تا ۲٫۵ متر در ۶ متر (با پوشش سی متر مربع در دوبال) می باشد که متناسب با مساحت فضای مورد نظر ابعاد مختلف آن قابل استفاده می باشد. ابعاد سایبان برقی در انواع مختلف خود دارای مقادیر استانداردی می باشد. سایبان را می توان به دو صورت دستی و برقی سفارش و نصب کرد. برای ساخت این نوع از سایبان ها نیاز به نیروی محرکه الکتریکی بوده که برای تامین این نیرو نیاز به یک موتور الکتریکی می باشد.سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان جکی ،شید رول،سایبان فنری و سایبان فول باکس در این دسته قرار می گیرند معمولا کیفیت و کارایی این نوع از سایه بان ها نسبت به نمونه اول بسیار بهتر بوده، اما قیمت این نوع بیشتر از سایه بان مغازه دستی است.بدین ترتیب افرادی که به دنبال یک سایه بان بی نقص برای مغازه خود بوده و قصد استفاده آسان و راحت از آن را دارند می توانند نمونه برقی و افرادی که سایبان ارزان قیمت را برای مغازه خود مد نظر دارند، می توانند سایه بان مغازه دستی را انتخاب کنند.

ابعاد سایبان برقی بایستی به گونه ای انتخاب شود که حداکثر میزان سایه را برای محل موردنظر ایجاد نماید. ابعاد سایبان برقی های معمولی که در مغازه ها، پارکینگ ها، تراس ها و … در مدل سایبان دستی با استفاده از خلاص کن می توان سایبان را باز و بسته کرد، در این مدل بای عرض های زیاد به سختی می توان سایبان باز و بسته شود. شما با وجود فاصله نیز می توانید برای تغییر موقعیت یا باز و بسته شدن سایبان اقدام کنید. برای مشاوره و خرید سایبان برقی رستوران میتوانید به قسمت تماس با ما سایت سایه برگ مراجعه کنید و یا با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید