موتور سایبان برقی – سایبان برقی متین

سایبان برقی مغازه دارای مزایای زیادی می باشد که به عنوان مثال می توان به قیمت پایین و امکان تطبیق پذیری این محصول با هر منطقه و شرایط آب و هوایی جغرافیایی و مواردی دیگر نظیر امکان کاهش مصرف انرژی و ایجاد سایه و فضای خنک تر می توان اشاره نمود. همانطور که می دانید استفاده از این نوع سایبان هم در زیبا سازی محیط کمک می کند و هم اینکه می تواند از مواردی باشد که باعث می شود که به میزان قابل توجهی صرفه جویی نمایید. در تولید سایبان برقی مغازه اسکلت آن نیز از جنس های متفاوتی ساخته می شود که می تواند از جنس آلومینیوم یا آهن و یا فلزی باشد که با توجه به منطقه ی جغرافیایی استفاده از نوع اسکلت می تواند متفاوت باشد .

با افزایش ابعاد ممکن است مجبور به استفاده از موتورهای ساید و یا جنسهای خاص مواد چادر و یراقآلات سایبان برقی گردید. معمولا سقف های برقی بسیار راحت تر و سریع تر از سایر سقف ها نصب می شوند.این موضوع باعث شده تا هر جا که سرعت و زیبایی کار اهمیت بیشتری داشته باشد از سقف برقی استفاده شود. جنس پارچه ی مورد استفاده در سایبان بسیار حائز اهمیت است به این دلیل که هر چه از جنس پارچه مورد استفاده در تولید این محصول مرغوبتر باشد میزان مقاومت آن در برابر رطوبت و آفتاب و باران و سایر عوامل محیطی می تواند بالاتر باشد .

مثلا در مناطقی که رطوبت بیشتر باشد از نوع آلومینیومی به دلیل مقاومت در برابر زنگ زدگی مورد استفاده قرار می گیرد. سایبان برقی تبریز با توجه به مناطق زندگی شما سایبان ساخته و تحویل می دهد تا پوسیدگی، خوردگی، زنگ زدگی و سایر آسیب هایی که توسط محیط به سایبانتان وارد می شود به حداقل برسد. تا یک سیستم قوی و با دوام به مشتری تحویل دهیم. شرکت مستر سایبان توانسته است با استفاده از متریال درجه یک سایبان هایی را طراحی و تولید نماید که در رنگ ها و طراحی های متنوعی این نوع سایبان را تولید نماید.

اینجاست که وجود یک سنسور در سایبان می تواند نقش بسیار مهمی را در بالابردن عمر سایبان برقی داشته باشد . وظیفه این سنسور ها این است که ، زمانی که باد شدید می وزد این سنسور به صورت کاملا خودکار به پردازنده دستور داده و سایبان بسته می شود . البته لازم به ذکر است که در برخی از ساختمان هایی که تعداد طبقات بالایی را دارد این سنسور می تواند نقش حیاتی ای را ایفا نماید . یکی دیگر از پرفروش ترین سایبان های برقی ، سایبان برای حیاط و تراس منازل مسکونی است . یکی از ایراداتی که در اکثر منازل مسکونی وجود دارد این است که به درستی از تراس ها و حیاط منازل استفاده نمی شود که استفاده از این نوع سایبان در منازل مسکونی و تراس ها می تواند به افزایش بهره وری آن کمک نمود.

دیدگاهتان را بنویسید