سایه بان برقی مغازه

به طور مثال برخی از آن ها به صورت چتری و برخی دیگر به صورت تاشو هستند. شاید اولین نکته ای که در استفاده از این سایبان ها به ذهن افراد خطور کند، ایجاد سایه باشد. این نوع از سایبان های تولید شده درشرکت ایران سایبان معمولا کارایی بسیار بالایی دارند، زیرا همه افراد بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند از این نوع سایبان ها استفاده نمایند. یکی دیگر از مواردی که امروزه افراد را به استفاده از این محصول ترغیب می کند، امکان چاپ تبلیغات بر روی آن ها می باشد. آن چه که در این مطلب به بیان آن خواهیم پرداخت، معرفی این محصول به همراه نکات تکمیلی در مورد آن می باشد.

برخی مدل های این محصول از دارای سنسورهایی حساس به نور خورشید می باشند و این امکان را فراهم می کنند که در زمان تابش نور خورشید، به صورت خودکار باز و پس از آن بسته شود. همان گونه که در بالا گفته شد، این محصول نمونه ای اتوماتیک از سایبان های بازویی است که می توان با استفاده از یک موتور توربولار و یک کنترل از راه دور، آن را باز و بسته کرد. یکی دیگر از موارد کاربرد این محصول در باغ ها ویلاها می باشد. اما امروزه این محصول در کنار کاربرد اصلی، کاربردهای دیگری نیز دارد.

معمولا هر چه شیب سایبان کمترباشد، سایه آن بیشتر شده و همچنین در مواقعی که باران می بارد، آب باران سریع می ریزد و مانع از جمع شدن آب بر روی سایه بان می شود. این موتور دارای انواع مختلفی می باشد که بسته به نیاز و شرایط آب و هوایی باید نمونه ای مناسب از آن انتخاب و مورد استفاده قرار گیرد. دیگر ویژگی این نوع سایبان این است که نسبت به سایبان های دستی و معمولی قدیمی این برتری را دارد که در مجاورت هوای سرد و گرم آسیب نمی بیند.

بدین ترتیب با استفاده از این نوع سایبان ها هیچ گونه مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد.یکی دیگر از مشخصات فنی مربوط به سایه بان برقی که دارای اهمیت زیادی می باشد، شیب آن می باشد. زیرا سایه بان مغازه از ورود نور مستقیم به داخل مغازه جلوگیری می کند.ورود نور مستقیم آفتاب به برخی از مغازه ها مانند بستنی فروشی، سوپر مارکت و… سایه گستر آسیا در طراحی های مدرن و نصب حرفه ای انواع سایبان برقی حیاط پیشرو بوده و با متریال های درجه یک وتنوع در طراحی و رنگبندی به شما میتواند آزادی عمل بیشتری در انتخاب انواع سازه ها را بدهد.

دیدگاهتان را بنویسید