سایه بان برقی حیاط

شرکت سایبان برقی متین با توجه به تک محصولی بودن و تمرکز مستقیم و مداوم بر روی انواع سایبان برقی، سایبان برقی مغازه، سازه کششی، سایبان اتوماتیک، سایبان برقی متحرک، سایبان سایبان برقی پارکینگ، سایبان مغازه، سایبان متحرک، سایبان برقی چتری و سایبان برقی خودرو به عنوان اولين و بزرگترين مجموعهی ارايهکنندهی سایبان برقی، سایبان مغازه، سایبان اتوماتیک، سایبان پارکینگ، سایبان متحرک، سایبان چتری، سقف برقی، سقف متحرک، سایه بان خودرو، سقف جمع شونده و با قیمت ارزان ارايهی خدمات کارساز به مشتريان و پاسخگويی موثر به نياز آنان را رکن اصلی توسعهی فعاليتهای سایبان اتوماتیک خود قرار داده است.

ما مجری تبلیغات برندها و شرکتها روی انواع سایبان کالسکه ای،سایبان بازویی،چتر و آلاچیق میباشد.برخی مشتریان سایبان تبلیغاتی ایران سایبان عبارتند از :شرکت ایرانسل،شرکت همراه اول،شرکت کاله،شرکت سولیکو، شرکت گلرنگ،شرکت کیمبال ،صنایع لبنی صباح،صنایع لبنی دامداران، آب معدنی بلومر، آب معدنی دیزین، شرکت کلاسنو،شکت دنت، چای محمود، شرکت دبش ، شرکت مینو، شرکت سامسونگ، شرکت ال جی،شرکت گلنوش،شرکت رایتل ،شرکت شمس شرکت جوجو،شرکت الکتروژن،شرکت تحفه و بسیاری مشتریان دیگر در واقع تبلیغات روی سایبان برای اکثر برندهای معتبر طی 50 سال اخیر در ایران توسط ایران سایبان صورت پذیرفته است. سایه بان برقی دارای کاربردهای مختلفی بوده، برای آشنایی با برخی از کاربردهای این سایه بان ها با ما همراه باشید.

پارچه ای که برای چتر این سایبان ها استفاده می شود از جنس اکریلیکریال است که بسیار مقام بوده و ضد آب نیز هست. معمولا چتر سایبان ها قابلیت چرخش 360 درجه ای دارند. در سایه بان مغازه برقی، معمولا از پارچه کره ای 2 رو استفاده می گردد. سایبان بالکن این امکان را به شما می دهد که در هوای آفتابی یا بارانی یا برفی روی بالکن یا تراس خود بنشینید و از آن استفاده کنید در حالی که از نور آفتاب و بارش باران و برف در امان هستید.

بررسی فاکتورهای مختلف و تاثیر آنها بر روی قیمت سقف برقی به مشتریان کمک زیادی می کند تا بتوانند برآورد هزینه را قبل از ثبت سفارش انجام دهند. سایبان ها را هم می توان به کمک ریموت و هم به کمک اپلیکیشن های موجود بر روی موبایل کنترل کرد. همانطور که از نامش پیدا است, این نوع سایبان برقی از دو سمت متفاوت باز و بسته می شود و نسبت به موقعیت می توانید هر سمت را به طور جداگانه کنترل کنید. این نوع سقف ها قابلیت باز و بسته شدن به صورت اتوماتیک را دارند. تفاوت این دو سایبان در نوع استفاده و زیبایی و کارکرد و عملکرد آن هاست.

دیدگاهتان را بنویسید