سایبان برقی چیست و چه کاربردی دارد ؟

با توجه به اینکه آپارتمان سازی گسترش بسیار زیادی پیدا کرده، اما هنوز هم در اغلب شهرها خانه های ویلایی رو باز دیده می شوند. برای باز شدن پارچه مورد استفاده در سایبانها، باید از بازو و مفصل استفاده خواهد شد. جهت جلوگیری از تبعات نصب آن توسط یک شخص غیرحرفهای بهدنبال نصاب با سابقهکاری مناسب باشید. برای اینکه این مشکل حل شود نیاز به یک سایبان مغازه دارید علاوه بر اینکه از تابش آفتاب به ویترین جلوگیری می کند باعث میشود ظاهر مغازه جذابتر شود و مشتریان بیشتری در روز داشته باشید. از پرطرفدارترین بازوها میتوان به بازوی سیم لکسلی اشاره کرد که قیمت مناسبتری دارد.

اگر پارچهای وجود نداشته باشد، به طور کل دیگر نمیتوان از عبارت سایبان استفاده کرد. اما با توجه به زیبایی، کاربرد، مدرن بودن و همچنین کارایی تبلیغاتی موجب ترغیب مالکین فروشگاهها به خرید و نصب این مدل از سایبان خواهد شد. به این ترتیب به جای کاهش هزینهها، با افزایش زیاد آنها برای تعمیر و یا حتی خرید مجدد روبرو خواهید شد. اگر باز هم قصد صرفهجویی بیشتری را در هزینه قیمت سایبان برقی داشته باشید، توصیه میشود به جای موتورهای پرامکاناتی مانند بارزانته، از موتور توبلار اسمارت استفاده کنید. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سقف برقی را دارند، اگر متراژ سقف مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشند، برآورد دقیق تری از قیمت ساخت سقف متحرک خواهند داشت.

برای خرید سایبانهای برقی باید به نوع موتور توجه ویژهای داشته باشید، زیرا موتور در حرکت و کارکرد سایبان الکترونیکی تأثیر بسزایی دارد. مالکین منازل و مشاغل هزینه بالایی را صرف خرید سایبان خواهند نمود. این سایبان ها را می توانید با قطر های دو، سه و چهار و نیم متر سفارش دهید. اینجاست که وجود یک سنسور در سایبان می تواند نقش بسیار مهمی را در بالابردن عمر سایبان برقی داشته باشد . اگر دارای فضای باز وسیعی در جلوی فروشگاه خود می باشید، استفاده از چتر تبلیغاتی را نیز به شما پیشنهاد می کنیم.

لولههای گردی از جنس آهن نوع دیگر لوله بوده و هر یک از این لولهها برای موتورهای خاصی قابل استفاده هستند. اینکه موتور مورد استفاده برای سقف برقی از چه نوع و با چه قدرتی است از دیگر عوامل موثر بر روی قیمت این سازه است. با این وجود، هزینه کلی سایبانهای الکترونیکی کمی بیشتر از سایبانهای دستی قدیمی خواهد بود. با استفاده از سایبان برقی مغازه می توان شرایط را برای راحتی پرسنل مغازه فراهم کرد. یافتن یک نصاب حرفهای با سابقه که جوانب محیط را بررسی و با مراحل نصب و راهاندازی سایبان برقی آشنایی داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیدگاهتان را بنویسید