سایبان برقی – لیست قیمت انواع سایبان برقی

سایبان برقی نمونه ای به روز شده از انواع سایبان های بازویی است که تنها با استفاده از یک موتور به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست می توان از راه دور نسبت به باز و بسته کردن آن اقدام کرد. این نوع سایبان دارای پوششی بسیار شیک می باشد و از دو طرف به صورت قرینه باز و بسته می شود.

سایبان برقی دو طرفه، سازه آلومینیومی بسیار سبکی دارد که سبب طول عمر بالای این محصول می شود. از سایه ی این سایبان ها می توان به میزانی که مورد نیاز است استفاده کرد. امکان چاپ تبلیغات بر روی این گونه سایبان ها وجود دارد. این نوع سایبان مزایای زیادی دارد از جمله استحکام و مقاومت در در برابر شرایط جوی ناپایدار، قابلیت تنظیم مطابق تغییر زاویه نور خورشید، نصب تجهیزات سرمایشی و گرمایشی بر روی آن و قیمت مناسب نسبت به نوع و کیفیت عملکرد.

این نوع سایبان قیمت مناسب و مقرون بصرفه ای دارد. ابعاد و اندازه این سایبان ها مطابق با محل پارک خودرو می باشد و در طرح ها و رنگ های گوناگون و براساس سلیقه مشتری ساخته می شود. با اینکه سازنده ها گاهی اوقات از جنس پلاستیکی در آن استفاده می کنند.

از جمله این فاکتور ها می توان به سبک انتخاب شده سایبان، جنس پوشش آن، کیفیت پروفیل آلمینیوم و پروفیل فلزی، نوع سیستم الکتریکی و حرکتی بکار رفته و دستمزد نصاب یا هزینه نصب آن اشاره کرد. بدین ترتیب شرکت های معتبر در زمینه ساخت سایبان برقی، هرگز کیفیت را فدای قیمت سایه بان برقی نکرده و بهترین نوع موتور موجود در بازار را تهیه کرده و همچنین از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت برای ساخت این سایبان ها استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید