سایبان برقی – لیست قیمت انواع سایبان برقی

برندسازی برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. یکی دیگر از مشخصات فنی مربوط به سایه بان برقی که دارای اهمیت زیادی می باشد، شیب آن می باشد. مشکل دیگر رنگ سفید این است که اگر لکه ای روی آن بیافتد به شدت دیده می شود و خیلی زشت است.

یکی دیگر از کاربرد های سایه بان برقی، برای پارکینگ بعنوان سایبان پارکینگ می باشد. با این وجود، این پارچهها معمولا از جنس الیاف پلیآکریلیک و یا طبیعی هستند. سایه بان برقی یا سایبان بازویی موتور دار را می توان از بهترین نمونه های سایه بان موجود در بازار دانست. معمولا همه مغازه ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک نیاز به تبلیغات محیطی دارند، افرادی که تبلیغات بر روی سایبان برقی را برای تبلیغات کسب و کار خود انتخاب می کنند، در واقع با یک تیر دو هدف را نشانه گرفته اند.

سایبان برقی علاوه بر اینکه محصولی بسیار کاربردی برای جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب و بارش مستقیم باران به شمار می رود. طبیعاتا هر چقدر متریال استفاده شده در آن بهتر باشد، قیمت سایبان نیز بالاتر می رود. طول عمر سایه بان برقی تا حد زیادی به کیفیت موتور آن بستگی دارد. استفاده از این نوع سایبان بسیار آسان است و از نظر سهولت در استفاده برتری زیادی نسبت به سایبان دستی قدیمی دارد. این میزان می تواند تا حدود زیادی پوشش مناسب را در مکان مورد نظر ایجاد کند.

سقف برقی یکی از محصولاتی است که همه کسب و کارها می توانند از آن نهایت استفاده را ببرند. از جمله معایب دستی بودن باز و بسته شدن چادر برقی می توان به صرف وقت زیاد آن و همچنین صرف انرژی زیاد اشاره کرد. تفاوت اصلی چادر برقی با چادر دستی در نوع باز و بسته شدن آنها است. بدین ترتیب هیچ گونه نیازی به صرف نیرو و زمان ندارد، تنها با فشار دکمه ریموت کنترل می توان چادر برقی را باز و بسته کرد.

دیدگاهتان را بنویسید