سایبان برقی – لیست قیمت انواع سایبان برقی

عوامل مختلفی در تعیین قیمت سایبان برقی و سایبان مغازه نقش دارند اما در این میان مهم ترین عامل در تعیین سایبان مغازه انتخاب نوع سایبان برقی است . اما در هر حال بر بودجه شما برای خرید سایه بان برقی بی تاثیر نخواهد بود. درگذشته سیستم سایبان دستی را به وفور دیدیم که به عنوان سایبان مغازه جلو در اماکن کسب و کار از جمله مغازه ها فروشگاه ها قرار داشتند و به صورت دستی هندل میشدند اما امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی به کمک ریموت میتوان سلیبان مغازه را باز و بسته کرد . امروزه سایبان مغازه به عنوان مهم ترین شیوه در تبلیغات محیطی مطرح شده است و از اهمیت بالایی برخوردار است .

بازوی سایبان برقی اهمیت زیادی در دوام و کیفیت آن دارد. قیمت سایبان برقی ،سایبان فنری ،سایبان بازوی و سایبان برقی اتوماتیک به علت اینکه تکنولوژی جدید در ان ها به کار رفته است از قیمت سایبان کالسکه ای بیشتر است. این نوع از سایبان به دلیل استفاده از موتور برقی به سایبان برقی معروف شده است.برای این نوع از سایبان مغازه نام هایی دیگری وجود دارد :بازویی ، فنری ، اتوماتیک ،مفصلی و بازشو.

فنری بازودار . خیمه ای . از همین رو در هنگام انتخاب و خرید سایبان می بایست به هماهنگی آن با مکان و فضا توجه کافی نمود. رو باز بودن پارکینگ باعث می شود تا نور آفتاب و رطوبت باران و برف به مرور زمان ماشین را فرسوده نماید. با این وجود، ناملایمات جوی یا تابش شدید نور آفتاب ممکن است برای آنها چندان دلپذیر نباشد. ایده ای جالب برای سایبان مغازه این است تبلیغات زیباتون را با خلاقیت ذهنیتون روی پارچه ی سایبان به چاپ برسانید چراکه مشتریان خاص خود را به همراه خواهد داشت روز به روز درآمدتان بیشتر می شود بعضی از مشتریان هستند که میگویند سایه بان برقی فقط در ساعاتی استفاده می شود که آفتاب است وگرنه بقیه ی ساعات بسته می ماند ولی تا حالا به این فکر کردید که سایبان را نیمه باز نگهدارید تا تبلیغاتتون را افراد رهگذری که هنوز از مغازه ی شما دیدن نکرده اند ببینند.

در صورتی که این نوع از سایبان ها برقی باشند، باز و بسته شدن بازوها به صورت اتوماتیک انجام می شود.سایبان برقی مجهز به یک موتور الکتریکی می باشد که می تواند نیروی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل نماید و سایه بان را با کمک ریموت باز و بسته کند.

دیدگاهتان را بنویسید