سایبان برقی – لیست قیمت انواع سایبان برقی

برای ساخت این نوع از سایبان ها نیاز به نیروی محرکه الکتریکی بوده که برای تامین این نیرو نیاز به یک موتور الکتریکی می باشد.سایبان برقی،سایبان بازویی،سایبان جکی ،شید رول،سایبان فنری و سایبان فول باکس در این دسته قرار می گیرند معمولا کیفیت و کارایی این نوع از سایه بان ها نسبت به نمونه اول بسیار بهتر بوده، اما قیمت این نوع بیشتر از سایه بان مغازه دستی است.بدین ترتیب افرادی که به دنبال یک سایه بان بی نقص برای مغازه خود بوده و قصد استفاده آسان و راحت از آن را دارند می توانند نمونه برقی و افرادی که سایبان ارزان قیمت را برای مغازه خود مد نظر دارند، می توانند سایه بان مغازه دستی را انتخاب کنند.

سقف متحرک سبب می شود تا ظاهر مجموعه فرهنگی بسیار شیک و زیبا به نظر برسد. بدین ترتیب گلخانه هایی که دارای سقف متحرک هستند، مزیت های بیشتری نسبت به سایر گلخانه ها دارد. انتخاب طول و عرض مناسب سایبان از دیگر مواردی است که باید به آن توجه شود. باید به یاد داشته باشید که این جنس، در برابر تابش اشعهی فرابنفش آسیبپذیر بوده و دچار رنگپریدگی میگردند. برای مثال یکی از متریال هایی که می توان به این منظور مورد استفاده قرار داد، پارچه می باشد. از انواع دیگر پارچه سایبان برقی می توان به پارچه ترانزیتی و فلکسی اشاره نمود، اما اکثر شرکت های تولید کننده سایبان برقی معمولا از پارچه پی وی سی و برزنتی استفاده می کنند.

توجه به این موضوع می تواند در بالا بردن طول عمر این محصول کمک کند. به طور کلی می توان گفت عرض 3 تا 7 متر و طول 2.5 تا 3 متر می تواند اندازه ای ایده آل برای سایبان این محصول باشد. سایبان های برقی را با توجه به شرایط موجود می توانید تغییر دهید.

ریموت و رسیور، فرستنده و گیرنده های رادیویی هستند. قابلیت تنظیم زاویه بازشوی سایبان از حالت کاملا افقی تا زاویه دلخواه قابلیت فرمان توسط ریموت کنترل یا سویچ دستی. زمانی که ریموت پالسی را بر روی فرکانس نسبی می فرستد، رسیور آن را شناسایی کرده و این عمل را با فرمان قطع یا وصل کردن، پاسخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید