سایبان برقی – لیست قیمت انواع سایبان برقی

اما به طور معمولا سایبان بازویی بیشتر به صورت برقی تولید می شود. ریموت کنترل این امکان را فراهم می کند تا بتوان از راه دور نیز چادرهای برقی را باز و بسته کرد. با توجه به اینکه سقف متحرک برقی دارای قابلیت کنترل به صورت اتوماتیک است، به همین خاطر از راه دور نیز می توان این سقف ها را باز و بسته کرد. چادر برقی با توجه به اینکه دارای ظاهری بسیار شیک و مشتری پسند است. بعضی از سایبان ها نیز اتوماتیک هستند که با توجه به سنسور هایی که دارند تابش آفتاب را شناسایی کرده و روی درجه مناسب تنظیم می شوند.

سایه بان برقی یا سایبان بازویی موتور دار را می توان از بهترین نمونه های سایه بان موجود در بازار دانست. اسکلت اصلی و ستون ها را می توان از جمله بخش ها و اجزای اساسی سقف برقی دانست. دو بازوی اصلی دارد که داخل هرکدام، فنری قرار گرفته که وظیفه باز و بسته کردن را دارد. بدین ترتیب زمانی که فاصله ای با چادر داشته باشیم، برای مثال داخل مغازه حضور داشته باشیم می توان چادر مغازه را باز و بسته کرد. انتخاب جنس و کالیته سایبان برقی متحرک و همچنین سیستم اتوماتیک سایبان برقی مغازه دو فاکتور مهم در تعیین قیمت سایبان برقی مغازه می باشد.

بدین ترتیب راحتی کار با چادر های برقی یکی از مهمترین دلایل محبوبیت و استقبال زیاد از انواع سایبان برقی است. با استفاده از سایبان تبلیغاتی به راحتی می توان تبلیغات محیطی را به بهترین شکل ممکن برای کسب و کار خود انجام داد. سایبان برقی مغازه برای آن هایی که تصمیم دارند یک قدم اساسی برای تغییرات فروشگاه خود بردارند، انتخابی بی نظیر خواهد بود. از جمله معایب دستی بودن باز و بسته شدن چادر برقی می توان به صرف وقت زیاد آن و همچنین صرف انرژی زیاد اشاره کرد.

همچنین در مواقعی که باران می بارد. معمولا همه مغازه ها و فروشگاه های بزرگ و کوچک نیاز به تبلیغات محیطی دارند، افرادی که تبلیغات بر روی سایبان برقی را برای تبلیغات کسب و کار خود انتخاب می کنند، در واقع با یک تیر دو هدف را نشانه گرفته اند. ساخت سایبان برقی ممکن است در همه شرکت های تولیدی با مشخصات فنی یکسانی انجام نشود، اما معمولا استاندارد هایی برای انواع سایه بان برقی وجود دارد. به جز قیمت موتور مورد استفاده در ساخت سایبان های برقی، مواد و متریالی که در ساخت بدنه این سایبان ها به کار می رود نیز کیفیت بالا تری دارد که هزینه بیش تری را نیز به دنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید