سایبان برقی – سابیان مغازه – سایبان پارکینگ – سایبان آلاچیقی – سایبان بالکن

همچنین رنگ به کار رفته در آن، رنگ الکترواستاتیک می باشد که مقاومت بالایی در برابر آفتاب و آب دارد و از بین نمی رود. در مقابل سایبان های سنتی که از مواد بی کیفیت و زنگ زننده و نامقاوم مانند آهن و پارچه استفاده می کردند، سایبان برقی از سازه های آلومینیومی تشکیل می شود که مقاومت بالایی دارد و زنگ نمی زند. بله، ایران سایبان برای تمام شهرستانهای کشور عزیزمان،برای کشورهای همجوار و حتی کشورهای اروپایی ارسال سایبان را انجام میدهد.

نگرش تمام شما مشتریان عزیز بر فعالیت شرکت حاکم بوده و موجب شده برای افزایش خوشنودی شما عزیزان کیفیت محصولاتمان را روز به روز افزایش دهیم و همراه با تکنولوژی های روز دنیا کارآیی سایبان برقی را بیشتر و بیشتر کنیم. حتی می توانید هنگام سفارش از مجموعه غلامی بخواهید تا طرح مورد علاقه تان را روی پارچه سایبان چاپ کنند. برای خرید سایبان برقی انتخاب های زیاد و متنوعی وجود دارد، شما میتوانید متناسب با سبک و دکور حیاط یا محل کار خود سایبان را سفارش دهید.

در گذشته، سایبان ها از وسیله های اولیه ساخته می شدند، تا به امروز که تکنولوژی های خاص با نحوه ساخت بسیار متفاوتی در این سایبان ها اعمال می شود. سایبان ها همواره در زندگیمان نقش ویژه ای را ایفا کرده اند. این ویژگی سایبان برقی در روزهای آفتابی بسیار به کمک شما خواهد آمد.

سایبان برقی برعکس سایبان های دستی و سنتی که بسیار سنگین بودند، وزن بسیار سبکی دارد و در عین حال مقاومت بالایی در برابر بارش باران و برف از خود نشان می دهد که این ویژگی نسبت به سایبان های دستی قدیمی یک پیشرفت بزرگ به حساب می آید. ایران سایبان، تنها تولید کننده سایبان در کشور میباشد که موفق به ثبت اختراع در این صنعت شده است. مورد دیگری که در قیمت سایبان برقی تاثیر گذار است، جنس پارچهای است که از آن استفاده میکنیم. در نتیجه دومین تفاوت اصلی میان چادر برقی و سایبان دستی، هزینه پرداختی برای آن می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید