سایبان برقی در فومن

در صورتی که این نوع از سایبان ها برقی باشند، باز و بسته شدن بازوها به صورت اتوماتیک انجام می شود.سایبان برقی مجهز به یک موتور الکتریکی می باشد که می تواند نیروی الکتریکی را به مکانیکی تبدیل نماید و سایه بان را با کمک ریموت باز و بسته کند. که دسته بندی آن ها بر اساس نوع، کاربرد، جنس و بسیاری موارد دیگر صورت می گیرد. همانطور که در بالا اشاره شد استفاده از سایبان برای خودرو موضوعی است که در بسیاری از مکان ها امروزه مورد استفاه قرار می گیرد که در ادامه به اختصار به چند نمونه از آن می پردازیم.

در سایبان برقی پروسه ی تعیین عوامل نظیر تعیین اینکه موتور برقی مورد استفاده گیرد یا گیربکس دستی برحسب سلیقه مشتری صورت میپذیرد. سایبان های برقی ممکن است به صورت تا شو و یه با صورت چتری باشند ولی در هر نوعی از این سایبان ها انرژی باز و بسته شدن سایبان به کمک نیروی برق تامین می شود.

با در نظر گرفتن این فاکتور ها و توجه به برند و شرکت سازنده سقف برقی می توان قیمت نهایی آن ها را تعیین کرد. سایبان برقی تبلیغاتی گزینه مناسب و مقرون به صرفه سایر تبلیغات در سطح شهر می باشد زیرا علاوه بر زیبایی و استفاده از سایه آن می توان به عنوان تبلیغات با کمترین قیمت برای مدت طولانی از آن استفاده کرد.به طور کلی قیمت سایبان ها را با در نظر گرفتن فاکتورهای مهم نوع سایبان، برقی یا ثابت بودن آن، ابعاد و اندازه سازه ، نوع یا جنس پوشش، برند و شرکت تولید کننده سایبان و متراژ و مساحت سایبان تعیین می شود.قیمت سایبان برقی در مقایسه با انواع سایبان ثابت به دلیل نصب موتور الکتریکی و سایر تجهیزات جهت سهولت در باز و بسته شدن سایبان گران تر از سایر سایبان های ثابت می باشد.

سایبان مغازه یا چادر مغازه به دو دسته سایبان دستی و سایبان برقی از نظر استفاده از انرژی الکتریکی تقسیم میشود که قیمت سایبان برقی مغازه از سایبان دستی بیشتر است و علت ان موتور استفاده شده دران است. امروزه سایبان مغازه به عنوان مهم ترین شیوه در تبلیغات محیطی مطرح شده است و از اهمیت بالایی برخوردار است .

دیدگاهتان را بنویسید