سایبان برقی در شلمان

این رویه ها با توجه به محل نصب سایبان و سلیقه مشتری انتخاب می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند. در اجرا و نصب این سازه ها مانند طراحی و ساخت آن ها نیاز به تخصص و تجربه بالایی دارد ، زیرا نصب و راه اندازی سایبان ها باید بدون مشکل و اختلال در باز و بسته شدن انجام شود تا مشکلی برای کاربر و مشتری ایجاد نکند.مشاورین و کارشناسان ما همیشه این نکات را در نظر می گیرند که نصب و راه اندازی سایبان های برقی ساختمان باید به دست افراد متخصص و مجرب با استفاده از ابزار آلات پیشرفته و رعایت ایمنی و قوانین انجام شود تا مشکلی در زمان کار یا پس از اتمام کار نصب برای افراد ایجاد نشود.

سایه گستر آسیا در طراحی های مدرن و نصب حرفه ای انواع سایبان برقی حیاط پیشرو بوده و با متریال های درجه یک وتنوع در طراحی و رنگبندی به شما میتواند آزادی عمل بیشتری در انتخاب انواع سازه ها را بدهد. در ابتدا احتراما به اطلاع می رساند قیمت سایبان برقی حیاط ارائه شده توسط سایه گستر آسیا ، به قیمت روز و بدون هیچگونه، هزینه اضافه ای محاسبه می گردند.شایان ذکر است با وجود تحریم های اقتصادی و مالی و همچنین با توجه به اینکه تمام یراق آلات و پارچه های سایبان های سایه گستر آسیا از شرکت های معتبر اروپائی، وارد و مونتاژ می گردند، قیمت تمام شده قیمت سایبان برقی حیاط نسبت به سال های قبل کمی تغییر داشته است.

در ابتدا باید به این موضوع اشاره شود که سایبان برقی از یک موتور توربولار برخوردار است. قبل از ساخت باید از محل مورد نظر بازدید شود تا ابعاد و اندازه های دقیق برای ساخت سقف برقی مشخص شوند. در جواب باید بگوییم که این سازه علاوه بر طراحی زیبا و منحصر به فرد و شیک مقاومت و استقامت بالایی نیز دارد. سایبان برقی برای حیاط منزل مسکونی طراحی و تولید شده در مجموعه عظیم سایه گستر آسیا دارای بیش از 30% تخفیف و همچنین به پشتبانی 30 سال سابقه کار و با تضمین قیمت و خدمات پس از فروش تقدیم مشتریان می گردد.

قیمت سایبان برقی حیاط- سایبان برقی حیاط ارائه شده توسط گروه سایه گستر آسیا از بهترین یراق آلات و پارچه ها تولید می گردند به طوریکه پس از نصب برخلاف چادر و یا خیمه های بی کیفیت ،جلوه خاصی به محل نصب شده می دهند. سقف برقی در پارکینگ های رو باز جهت جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب به اتومبیل ها ، حیاط منازل، محل بار گیری و تخلیه بار در کارخانه ها و کار گاه ها ، پوشاندن محیط جلوی رستوران ها و بستنی فروشی ، پوشاندن محوطه جلوی فروشگاه ها جهت جلوگیری از تابش نور مستقیم آفتاب و تسهیل بازدید ویترین توسط مشتریان و .. می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید