سایبان برقی – خرید انواع سایبان برقی با کیفیت

استفاده می شود نیز دارای سه استاندارد بازشوندگی و یا همان عرض 2 متر، 2.5 متر، 3 متر و 4 متر و 5 متر می باشد. به طور مثال در سایبان برقی دوطرفه در هر بال از متراژ ۱ متر در ۳ متر آغاز (با پوشش شش متر مربع در دوبال) و تا ۲٫۵ متر در ۶ متر (با پوشش سی متر مربع در دوبال) می باشد که متناسب با مساحت فضای مورد نظر ابعاد مختلف آن قابل استفاده می باشد. ابعاد سایبان برقی در انواع مختلف خود دارای مقادیر استانداردی می باشد. سایبان های برقی تنوع بسیار زیادی دارند که آن ها را برای سلیقه های مختلف و کاربرد های مختلف مناسب می کند.

پارچه های برزنتی در مقایسه با دیگر مدلها از بیشترین سطح تنوع برخوردارند. به طور مثال می تواند رنگی را انتخاب کند که با نمای ساختمان و یا حیاط هماهنگی داشته باشد و به زیبایی آن بیفزاید. پس در این حالت صاحبان رستورانها تلاش میکنند تا از سایبان برقی رستوران استفاده کنند؛ تا مشتریان در روزهای گرم تابستانی و یا روزهای بارانی نیز، آنها را انتخاب کنند. جواب این دو سوال هر دو خیر است. سایبان را می توان به دو صورت دستی و برقی سفارش و نصب کرد. این پارچهها چون ضد آب هستند در هنگام بارش باران یا برف آسیب نمیبینند و تابش آفتاب، رنگ آنها را از بین نمیبرد.

در این حالت اگر یک میز فقط علاقه داشت تا سایبان بالای سرش باز باشد، مزاحمتی برای میز کناری ایجاد نخواهد کرد. در واقع برای مزایای نصب سایبان برقی در فضای باز میتوان موارد زیادی را نام برد. زمانی که هوا در شرایط ایده آل قرار ادر نیز می توان سقف برقی را جمع کرده تا بتوان لذت بیشتری از فضای آزاد برد. یا تصور کنید تصمیم گرفتهاید با دوستانتان برای صرف غذا به رستوران در محیط باز بروید، اما هوا به شدت آفتابی و گرم است. اگر شما صاحب یک رستوران هستید از مزایا و قابلیتهای این سایبان برقی رستوران چشم پوشی نکنید و حتما برای مدرن شدن کسب و کارتان از آنها استفاده کنید.

اما هر دو از همان راهکار قدیمی قرقره و چرخ الهام گرفته و به این طریق باز و بسته می شوند. سایبان برقی شامل انواع سایه بان می باشد اما به طور معمولا سایبان بازویی بیشتر به صورت برقی تولید می شود. سقف های برقی زمانی که از پارچه تولید می شوند، این امکان را برای مصرف کننده فراهم می کنند تا بتوانند تبلیغات مد نظر خود را انجام دهند. سایبان برقی ایران سایبان دقیقا مطابق با این استاندارد کلیدی ساخته میشود. بسته به نیاز شما برای پوشش دهی ابعاد استاندارد مناسب برای سایبان برقی انتخاب می شود. استفاده از سایبان برقی رستوران باعث میشود که رستورانها ظاهر زیبا و یکدست تری داشته باشند، و هر زمان که مشتریان نیاز داشتند با ریموت میتوان آن را باز یا بسته کرد.

دیدگاهتان را بنویسید