سایبان برقی تمام اتوماتیک سامفی Somfy

نکته دیگر این است که شما عزیزان این امکان را دارید تا در صورت لزوم، سایبان های خود را با استفاده از ریموت کنترل و بدون هیچ زحمتی باز یا بسته کنید و حتی سایبان خود رو برای ماه های سرد تر پیش رو پنهان کنید ( جمع کنید )، و در این صورت دیگر نیازی به محافظت از خود در مقابل آفتاب در باغ یا پاسیوی خود نخواهید داشت. وقتی صحبت از خرید یک سایبان پیش می اید اولین موضوعی که به ذهن خطور می کند ، وجود نور شدید خورشید است ما در کشوری آفتابی و گرم زندگی می کنیم.

به همین دلیل نور خورشید و تابش مستقیم آن بر منازل مغازهها حیاط ویلا ها و غیره یکی از معضلات همیشگی ما می باشد . نگرش مشتری مداری حاکم بر فعاليتهای شرکت سایبان برقی متین و پرده برقی متین از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزايش خوشنودی مشتريان سایبان اتوماتیک، بهبود کيفيت سایبان اتوماتیک، محصولات سایبان متحرک و خدمات سایبان اتوماتیک، نوآوری و خلاقيت مستمر برای ارايهی خدمات نوين، افزايش کارآيی خدمات سایبان متحرک، پشتيبانی سایبان برقی، سایبان مغازه و سایبان برقی مغازه به عنوان شاخصی برای ميزان رشد و توسعهی کشور نيز همواره مورد توجه مديران و کارکنان شرکت سایبان اتوماتیک و سایبان متحرک بوده است.

ضمن اینکه این موضوع در شهرهای نواحی شمالی کشور به جز تابش نور خورشید بارش باران های شدید و مداوم که تقریباً در نصف بیشتر فصول سال جاری می گردد نیز معضل دیگری به حساب می آید.به هر حال برای مقابله ساده تر با این موارد تهیه و خریداری یک سایبان مناسب بهترین راه حل خواهد بود و تا حدی آثار جانبی این معضلات را کمرنگ تر خواهد کرد . پروژه چادر و سایبان زنجیری برقی برای 3 فروشگاه در شهر مراغه توسط شرکت ایران سایبان اجرا گردید.سایبان مغازه در انواع برقی و دستی توسط ایران سایبان تولید میگردد. امروزه و با لطف پیشرفت فناوری، این مکان ها شامل : مهد کودک ها، مغازه ها، خانه ها، ویلا ها، فروشگاه ها، اماکن اختصاصی، استخر ها، روف گاردن ها، نمایشگاه ها، ادارجات، کافه ها، رستوران ها، پارکینگ ها، آلاچیق ها، تالار ها، بالکن ها، مناطق شهری و روستایی، مناطق آبگیر و یا حتی کوهستانی و سرد سیر و یا گرم سیر و …

ولی کاربرد اصلی این نوع سایبان استخر و حیاط ها همچنین سایبان پارکینگ می باشد. کاربرد این نوع از سایبان همانطور که از نامش پیداست در پارکینگ ها و خصوصا در پارکینگ های روباز مانند حیاط منزل می باشد و خودروی شما را از نور خورشید و باران و برف و مزاحمت پرندگان محافظت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید