سایبان برقی تمام اتوماتیک سامفی Somfy

قیمت انواع سایبان های برقی و سایبان های ثابت به عوامل مختلف بستگی دارد.در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم.به طور کلی سایبان های برقی تمام اتوماتیک در مقایسه با سایبان های ثابت به دلیل نصب موتور الکتریکی بر روی آن ها از لحاظ قیمت بالا خواهند بود. نیروی محرکه این سایبانها از یک موتور الکتریکی تامین می شود که معمولاً در میلهٔ گردانندهٔ سایهبان پنهان شدهاست.

معمولا برخی از سایبان ها و سقف های برقی به خاطر عدم استفاده از مواد اولیه و موتور مناسب، سرو صدای بسیار زیادی ایجاد می کنند. این سایبان ها یک موتور توبلار دارند که امکان کنترل آن ها به شکل خودکار و از راه دور نیز وجود داشته باشد. بازوهای سایبان پوشش سایبان را با استفاده از یک کنترل از راه دور یا یک سوییچ باز و بسته میکنند. در گذشته از سایبان های دستی برای خنک نگه داشتن فضای داخلی ساختمان و محافظت و مراقبت در برابر نور مستقیم خورشید و شرایط جوی نامناسب استفاده می شد اما امروزه با پیشرفت در زمینه تکنولوژی و استفاده از سیستم های کنترل از راه دور از سایبان تمام اتوماتیک برای سهولت و رفاه حال استفاده می شود.

سایبان برقی نسل جدیدی از سایبان محسوب می شود که امروزه جای خود را در اغلب مکان ها مانند منازل مسکونی باز کرده است. حال می خواهیم با نحوه قیمت گذاری این نوع از سایبان ها و دلایل بالاتر بودن قیمت آنها نسبت به سایه بان های معمولی آشنا شویم. زیرا با توجه به اختلاف قیمت آنها، باز هم سفارش برای سایبان برقی به مراتب بیشتر از نوع دستی این سایبان ها می باشد.

عوامل موثر بر تعیین قیمت سایبان های تمام اتوماتیک می توان به متریال به کار رفته در سازه ، نوع و جنس پارچه سایبان ، متراژ و مساحت محیط ، اندازه و ابعاد سایبان ،تجهیزات نصب شده و برند و شرکت سازنده اشاره کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره های موجود در وباسیت ایران سایه در تماس باشید. این نوع از سایبان را به احتمال زیاد دیده اید.

دیدگاهتان را بنویسید