سایبان برقی برای استفاده در کدام اماکن مناسب است؟

شما میتوانید برای رستوران خود از سایبانی استفاده کنید که، ستونها به صورت ثابت بر روی زمین قرار گرفته است و فقط قسمت سقف سایبان متحرک باشد؛ یا اینکه از نوع بدون ستون آن استفاده کنید و سقف سایبان را به دیوار یا یک میله متصل کنید و با ریموت آن را کنترل کنید. که کنترل قسمت های متحرک را به عهده می گیرد. برای اینکه بتوان در هر فصل و در هر ساعتی که بخواهیم بتوانیم از روف گاردن استفاده کنیم، باید از سقف متحرک برقی برای قسمت روف گاردن استفاده کنیم.

اگر در منطقه ای زندگی می کنید که شرایط آب و هوایی در فصول مختلف سال در آن تغییرات محسوسی دارد، می توانید به سقف سایبان متحرک نیز فکر کنید. اگر سایبان شما در مناطقی با سطوح بالای آلودگی یا مناطقی که زبالههای زیادی را از درختان مجاور جذب میکند قرار دارد، باید مکررا پاکسازی شود.

این نوع از سایبان ها به خاطر کیفیت و کارایی بسیار خوبی که دارند، با استقبال بسیار خوبی در بازار مواجه شده اند.سایه بان مغازه اگر با کیفیت بالا ساخته شود، طول عمر بسیار بالایی داشته و این موضوع باعث شده تا اغلب مغازه داران در اقصی نقاط کشور از این نوع سایبان برای مغازه خود استفاده نمایند. بدین ترتیب با استفاده از این نوع سایبان ها هیچ گونه مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد.

با اینکه سازنده ها گاهی اوقات از جنس پلاستیکی در آن استفاده می کنند. این موضوع باعث می شود تا آب و انرژی زیادی برای این کار صرف شود. اغلب برای نصب، برق از طبقه اول خانه گرفته میشود، زیرا ارتفاع سایبان در این سطح قرار دارد. با اینکه یکی از آن ها از نیروی برق استفاده می کند و دیگری نیروی مکانیکی نیاز دارد. این نوع از سایبان ها به عنوان سایبان های الکترونیکی نیز شناخته می شوند. سایبان های ثابت بر روی قاب یا قالب های چوبی و فلزی نصب می شوند و از آن ها به صورت ثابت در محیط استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید