سایبان برقی برای استفاده در کدام اماکن مناسب است؟

از مزایای استفاده از سایبان های متحرک کشویی می توان به قابلیت نصب بر روی دیوار یا سقف، قابلیت برداشته شدن در آب و هوای نامناسب، هزینه نگهداری پایین و مناسب بودن برای استفاده در حیاط و ویلا اشاره کرد. این نوع از سایبان های تولید شده در شرکت ایران سایبان معمولا کارایی بسیار بالایی دارند، زیرا همه افراد بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند از این نوع سایبان ها استفاده نمایند.

سایبان برقی تراس فضای دلنشینی را برای استفاده بهینه از تراس منازل در اختیار شما قرار میدهد. در غیر این صورت نمی توان در هنگام بارش باران از آن ها استفاده بهینه ای انجام داد. این در حالیست که در سایبان دستی بازویی، میله به شکلی حرفه ای استفاده می شود. چادر برقی با استفاده از موتور الکتریکی مخصوص باز و بسته می شود. این موضوع از آنجایی اهمیت پیدا می کند که کارکرد و طول عمر سایبان برقی به موتور و متریال مورد استفاده برای ساخت سایه بان بستگی دارد.

استفاده از سایبان های برقی چه مزیتی به همراه دارد ؟ چادر دستی را معمولا با استفاده از یک میله و به کمک نیروی دست می توان باز و بسته کرد. هیچ نیروی یدی برای استفاده از آن نیاز نیست. سایبان موتور دار ، دارای ریموت کنترل است و هرجای مسیر بازشدن می توانید با استفاده از ریموت آنرا متوقف کنید و نیازی نیست کامل باز شود.

زیرا انعطاف پذیری یکی از مشخصه های بارز سایبان برقی است. که بهتر است همه شرکت های تولید کننده از این استانداردها پیروی کنند. سایبان برقی یکی از جدیدترین تکنولوژی ها به شمار می رود که توانست با استقبال خوبی از جانب مشتریان روبرو شود. با اینحال برخی معتقدند به دلیل عدم استفاده از سیستم الکترونیکی و سیم های مربوطه، طول عمر سایبان دستی(سایبان مکانیکی بازویی) بالاتر از نوع برقی خواهد بود. و این در حالیست که سایه بان برقی برای استفاده و کارایی نیاز به موتور توبلار و اندکپ دارد.

دیدگاهتان را بنویسید