سایبان برقی،سایبان برقی متین، فروش و قیمت سایبان برقی

مغازه هایی که در حوزه مواد غذایی یا محصولات آرایشی و بهداشتی فعالیت دارند، باید توجه بیشتری به محصولات موجود در مغازه داشته باشند و آنها را از تابش مستقیم نور آفتاب محافظت کنند. استفاده از سایبان برقی مغازه می تواند علاوه بر شیک و زیبا شدن ورودی، سبب خنکی مغازه و سالم ماندن محصولات در برابر نور مستقیم خورشید شوند. امکان استفاده از سیستم های گرمایشی مانند هیتر و سرمایشی مانند مه پاش در زیر سایبان ها وجود دارد. امکان چاپ تبلیغات بر روی این گونه سایبان ها وجود دارد. با وجود برقی بودن این وسیله می توان در هنگام قطع بودن برق با دست آن را باز و بسته کرد.

البته لازم به ذکر است که میزان مقاومت سایبان ها در برابر عوامل محیطی به عوامل بسیاری بستگی دارد که از جمله موارد مهم آن می توان به جنس پارچه استفاده شده در سایبان ، شاکله یا بدنه سایبان ، موتورهای استفاده شده اشاره نمود. به منظور باز شدن پارچه سایبان برقی، به مفاصلی نیاز است که دارای حرکت آرنجی باشد و بتواند سبب باز و بسته شدن سایبان شود. از سایه ی این سایبان ها می توان به میزانی که مورد نیاز است استفاده کرد. باز و بسته کردن آن ها نسبت به نمونه های دستی آسان تر بوده و با استفاده از ریموت می توان این کار را انجام داد.

نصب این سایبان ها آسان و سریع بوده و می توان آن را در قسمت های مختلف نصب کرد. پارچه یا رویه سایبان برقی اتوماتیک معمولا مدل ها و طرح های گوناگون و متنوعی دارد. ابعاد و اندازه این سایبان ها مطابق با محل پارک خودرو می باشد و در طرح ها و رنگ های گوناگون و براساس سلیقه مشتری ساخته می شود. امروزه سایبان برقی به یکی از ملزومات هر بنایی تبدیل شده است. شرکت ایران سایبان اولین و تنها شرکتی است که توانسته است انواع سایبان را با مجوز رسمی تولید و روانه بازار نماید. به همین علت از آن تنها برای سایبانهای بزرگ استفاده میشود.

باز و بسته کردن سایبان های برقی به اهرم نیازی ندارد و تنها با یک ریموت قابل حل می باشد. در زیر این سایبان می توانید از گل ها و گیاهان نیز نگهداری نمایید و از هوای آزاد لذت ببرید. با انتخاب این نوع سایبان ها می توانید رضایت مشتریان خود را به خوبی جلب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید