خرید ، فروش و تولید انواع سایبان برقی

افرادی که برای حیاط خود از سقف برقی استفاده می کنند، در روزهایی که هوا سالم و تمیز بوده و شرایط برای استفاده از نور طبیعی مهیا است، می توانند تنها با فشار دادن یک دکمه سقف را جمع کرده و از هوای آزاد و نور ملایم آفتاب بهره مند شوند. سایبان مغازه یا چادر مغازه به دو دسته سایبان دستی و سایبان برقی از نظر استفاده از انرژی الکتریکی تقسیم میشود که قیمت سایبان برقی مغازه از سایبان دستی بیشتر است و علت ان موتور استفاده شده دران است.

برای خرید انواع سایبان میتوانید از طرق زیر با شرکت ایران سایبان تماس حاصل فرمایید. بدین ترتیب افرادی که قصد خرید سایبان داشته، باید با احتیاط بیشتری عمل کرده و ابتدا سایتهای ایران سایبان رسمی را پیدا کرده و سپس سفارش خود را ثبت نمایند تا از خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی در امان باشند. قیمت چادر سایبان مغازه طبق مدل ان و بر حسب بعد مسافت و محل نصب و ارتفاع محل نصب سایبان که متغیرو متفاوت است تعیین می شود. تغییرات لازمه ی گیربکس دستی مورد استفاده در سایبان برقی توسط دستگاه تراش سی ان سی صورت میپذیرد.

در اکثر سایبانهای متحرک رستوران، لامپهای روشنایی تعبیه میشود تا در هنگام شب، یا در صورت ابری بودن هوا، لامپها روشن شود و روشنایی مورد نیاز برای استفاده از محیط، تامین شود. سایه بان های ثابت کم کم از دور خارج شده و سایه بان برقی جایگزین آنها می شود. کنترل از راه دور سایبان، تنوع در طراحی و مدل و رنگ سایبان، قیمت مناسب، انعطاف پذیری و پارچه ضد آب همه از موارد مهم و ویژگی منحصر به فرد سایبان خودرو می باشند. این نوع از سایبان های تولید شده درشرکت ایران سایبان معمولا کارایی بسیار بالایی دارند، زیرا همه افراد بدون هیچ گونه محدودیتی می توانند از این نوع سایبان ها استفاده نمایند.

به همین خاطر معمولا در مکان هایی مثل رستوران و کافه ها که محل تردد مشتریان زیادی بوده، تبلیغات اثربخشی بهتری دارد. معمولا استخرهای روباز طرفداران بسیار زیادی دارد. این نوع از سایبان به دلیل استفاده از موتور برقی به سایبان برقی معروف شده است.برای این نوع از سایبان مغازه نام هایی دیگری وجود دارد :بازویی ، فنری ، اتوماتیک ،مفصلی و بازشو. فنری بازودار . خیمه ای . قیمت سایبان برقی ،سایبان فنری ،سایبان بازوی و سایبان برقی اتوماتیک به علت اینکه تکنولوژی جدید در ان ها به کار رفته است از قیمت سایبان کالسکه ای بیشتر است.

دیدگاهتان را بنویسید