به قیمت مناسب می باشد

سایبان برقی چتری عملکردی مانند چتر دارد و بر اساس همان سیستم باز و بسته می شود. این بازوها به وسیله یراق آلات مخصوص مانند لولاها به بدنه اصلی نصب شده و زمانی که دکمه ریموت کنترل را فشار می دهید بر اساس خواسته شما تغییر جهت و موقعیت می دهند .

یکی از دلایل ارجح بودن این سایبان ها به نوع قدیمی و سنتی این است که می توانند پوششی کامل را در محیط به وجود آورند. یکی از مهم ترین ویژگی های سایبان برقی مربوط به نوع عملکرد آن می باشد. یکی از مشخصه های سایبان های برقی این است که به دلیل ساختاری که دارند این امکان را در اختیار شما قرار می دهند تا طرح ها و لوگوهای مختلفی را بر روی لایه پوششی آن چاپ کنید. شما در مکان نصب سایبان های برقی هیچ گونه محدودیتی ندارید زیرا با توجه به ویژگی ها و مزایایی که درباره آن گفتیم شما علاوه بر محیط های روباز می توانید در محیط های بسته نیز از آن استفاده کنید.

از طرفی دیگر پوشش این نوع از سقف ها نیز از موادی انتخاب می شود که مقاومت بالایی دارند و از بین نمی روند. اما تکنولوژی به کار برده شده در این نوع از سایه بان برقی فقط محدود به ریموت کنترل نیست. شما چه از نوع ریموت دار استفاده کنید.

تخصص، سابقه رضایت بخش و تعداد مشتریان راضی از یک مجموعه ارائه دهنده خدمات فروش و نصب سایه بان از مواردی است که قبل از اقدام برای خرید سایه بان باید نسب به آن ها اطمینان حاصل کنید. امکان استفاده از ریموت موجب تسهیل کنترل سایبان برقی شده است. سایبان های برقی از پروفیل های آهنی و فلزی ساخته شده اند که با لولا و جک های پنوماتیک به یکدیگر متصل می شوند. بدین ترتیب که دارای یک محور مرکزی و اصلی است که معمولا دارای یک ستون می باشد و سیستم آن با حرکت تسمه های فلزی انجام می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید