این سایبان دارای موتور الکتریکی هستند

همان گونه که در بالا اشاره شد، عملکرد این دستگاه با استفاده از موتور توربولار صورت می پذیرد. بدین ترتیب با استفاده از این نوع سایبان ها هیچ گونه مشکل خاصی به وجود نخواهد آمد.یکی دیگر از مشخصات فنی مربوط به سایه بان برقی که دارای اهمیت زیادی می باشد، شیب آن می باشد. همان گونه که در بالا گفته شد، این محصول نمونه ای اتوماتیک از سایبان های بازویی است که می توان با استفاده از یک موتور توربولار و یک کنترل از راه دور، آن را باز و بسته کرد. سایبان مغازه به خاطر کیفیت و کارایی بسیار خوبی که دارد، هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین استقبال بسیار خوبی از آن می شود.بر همین اساس سایت فروش سایبان برقی توسط ایران سایبان جهت فروش بیواسطه سایبان برقی مغازه راه اندازی گردیده است.

قیمت سایبان برقی و سایه بان مغازه در مجموعه تولیدی ایران سایبان بر اساس عوامل مختلفی تعیین می شود.مهم ترین عنصر در تعیین قیمت سایبان مغازه،انتخاب نوع سایبان برقی می باشد.اصولا سایبان مغازه به دو دسته پرکاربرد: سایبان برقی و سایبان کالسکه ای تقسیم می شود.عامل مهم موثر در قیمت سایبان مغازه، نوع اسکلت بکار رفته در سایبان مغازه میباشد.همچنین نوع پارچه مورد استفاده در سایبان نیز در قیمت سایبان مغازه موثر است.

در غیر این صورت نمی توان در هنگام بارش باران از آن ها استفاده بهینه ای انجام داد.لازم به ذکر بر اساس بیانیه ماموریت ایران سایبان ،تبعیت از استانداردها نه آپشن بلکه وظیفه ایران سایبان میباشد. یکی دیگر از موارد کاربرد این محصول در باغ ها ویلاها می باشد. اما امروزه این محصول در کنار کاربرد اصلی، کاربردهای دیگری نیز دارد. ساخت سایبان برقی ممکن است در همه شرکت های تولیدی با مشخصات فنی یکسانی انجام نشود، اما معمولا استاندارد هایی برای انواع سایه بان برقی وجود دارد که بهتر است همه شرکت های تولید کننده از این استانداردها پیروی کنند.

سایبان مغازه تولید شده در مجموعه ایران سایبان بسیار متنوع میباشد. برای مثال باید به یاد داشته باشید که نمونه ای که در پارکینگ و برای محافظت از اتومبیل مورد استفاده قرار می گیرد، با انواعی که به عنوان سایبان مغازه ها مورد استفاده قرار می گیرد، متفاوت است. با استفاده از این سایبان ها می توان از تابش مستقیم نور خورشید جلوگیری کرد. برخی مدل های این محصول از دارای سنسورهایی حساس به نور خورشید می باشند و این امکان را فراهم می کنند که در زمان تابش نور خورشید، به صورت خودکار باز و پس از آن بسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید