این سایبان دارای موتور الکتریکی هستند

این سایبان دارای موتور الکتریکی هستند. این مرکز علاوه بر طراحی و ساخت انواع سایبان برقی ، خدمات راه اندازی و نصب سازه سایبان را در محل توسط نصاب های حرفه ای و مجرب با قیمت مناسب در مدت زمان کوتاه انجام می نماید. سایبان برقی به نوعی یک سقف سازه ای می باشد که از جنس پارچه یا پوششی فلزی بوده و به عنوان سایه یا پناهگاه جهت محافظت از شرایط آب و هوایی مانند آفتاب، تگرگ، برف و باران استفاده می شود.در واقع سایبان ها برای محافظت از آب و هوا و یا تزئینات و تبلیغات کاربرد دارند.بعضی از سایبان ها دارای حداقل دو پایه یا پایه های نگهدارنده قائم هستند.

این نوع سایبان که به تازگی مورد محبوبیت پیدا کرده از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد و امکان باز و بسته شدن به صورت عقب و جلو را دارد. سایبان ها به طور کلی در دو نوع ثابت یا جمع شونده هستند که باز و بسته کردن آن ها هم از طریق دستی و هم از طریق برقی و با استفاده از کنترل برقی انجام پذیر می باشد. همان طور که گفتیم از سایبان برقی می توان جهت آفتاب گیری و مقاومت در برابر تابش مستقیم آفتاب و اشعه های مضر استفاده نمود. همان طور که می دانید سایبان ها سازه هایی محکم و مقاوم می باشند که با پوشش خود خودرو و سایر وسایل موتوری را در برابر نور مستقیم خورشید و شرایط جوی نامساعد در حیاط منزل یا اداره ، محافظت و مراقبت می کنند.

قابل نصب در ارتفاع بالا جهت سردرب مغازه ها ، روی پنجره بالکن یا پنجره هایی که در ارتفاع بالا و نیاز به تبلیغ دارند. سایبان های برقی را با توجه به شرایط موجود می توانید تغییر دهید. با نصب سایبان برقی می توانید لذت صرف یک صبحانه با عزیزانتان در فضای باز و به دور از اشعه مضر خورشید و یا ضیافت یک شام در زیر نور لامپ های فلورسنت در شب را فراهم کنید.

تابش نور مستقیم آفتاب می تواند در مدت زمان اندکی منجر به فاسد شدن مواد غذایی و همچنین محصولات آرایشی و بهداشتی شود. ولی کاربرد اصلی این نوع سایبان استخر و حیاط ها همچنین سایبان پارکینگ می باشد. به عبارتی سایبان برقی به دو نوع ثابت و متحرک دسته بندی می شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه انتخاب و خرید انواع سایبان برقی و سایبان ثابت حیاط خلوت یا پوشش برای فضای باز رستوران ، هتل ، کافی شاپ و .. می توانید با مراجعه به وباسایت مجموعه با کارشناسان و مشاورین مجموعه ایران سایه در تماس باشید.همکاران ما آماده ارائه خدمات به مشتریان محترم در سراسر کشور می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید